Chrániče

4 položek celkem

Cena

12901890
112901890

Značky

Položek k zobrazení: 4

Ať už se vydáte na cestu do jakéhokoliv terénu a při jakémkoliv počasí, vždy byste měli dbát na vlastní bezpečnost, za předpokladu, že se z vyjížďky chcete vrátit v pořádku domů. Nezbytnou součástí každého motorkáře je tak nejen přilba, ale především také chrániče těla. Jedná se především o chrániče hrudníku, loktů, kolen, páteře, nebo třeba ledvinové pásy. Nezáleží, zda jste zkušený motorkář s letitými zkušenostmi a najetými tisíci kilometrů, nebo začátečník, který se teprve chystá na svou první jízdu. Kvalitní chrániče dokáží zachránit život každému z nás, a proto by měly být součástí základní výbavy každého motocyklového nadšence.

Neriskujte své zdraví a chraňte své tělo

Že si máte při vyjížďce na motorce vzít helmu, ví už i malé dítě. Ale co mnoho nadšených motoristů opomíná, jsou chrániče. Přitom jsou nezbytným doplňkem základní výbavy, neboť jen s nimi dosáhnete maximálního bezpečí na silnici. Vhodně zvolený chránič vám poskytne nejen ochranu v případě nárazu, ale také bude zesilovat držení těla během jízdy.

Chrániče hrudníku můžete pohodlně schovat pod bundu, anebo si rovnou můžete vybrat komplet, který bude mít vyztužená ramena, lokty i páteř. Díky anatomickému tvarování a měkkému vnitřnímu polstrování chránič přesně kopíruje linie vašeho těla a zajišťuje pohodlí při jeho nošení. Zvláště citlivou oblast zad je vhodné chránit takzvaným páteřákem, který navíc poskytne spolehlivou ochranu celému trupu.

Nezapomeňte ani na ochranu končetin, zejména pak kolen. Zlomená noha je sice to nejmenší, ale rovněž se nejedná o nic příjemného. Kolenní chrániče můžete pořídit s kloubem i bez, a dokáží spolehlivě ochránit vaše kolena i před tvrdým asfaltem.

Pořiďte si chrániče z naší nabídky, a užijte si tak komfortní a bezpečnou jízdu.