Ponožky

4 položek celkem
DEP Product 6225 Socks Short White
+ další
DEPA1061
DEP Product 6220 Socks Short Black
+ další
DEPA1059
Pánské ponožky DIVERSE DAKAR 3ks balení
+ další
10040836001
CA04044KL
Doprodej
570 Kč –25 %
425 Kč
CA04044KM

Máte doma už veškeré vybavení na motorku, od přilby, kalhot, mikiny, brýlí, až po chrániče? Ale co takhle si opatřit i speciální ponožky? I takový kousek si lze na motocyklové vyjížďky pořídit! Využití pro ně najdete ale i při běžných vycházkách přírodou, kdy vám poskytnou maximální komfort při nošení. Z naší nabídky si navíc můžete vybrat nejen klasické ponožky, ale i podkolenky, které dokonale obepnou vaše nohy. Pojďte se podívat na další výhody speciálních moto ponožek a užijte si pohodlnou jízdu.

Už žádná zima od nohou

S našimi ponožkami vás při jízdě už nemusí trápit zpocené nohy! Ponožky se vám nebudou ani rulovat, a rovněž vás nemusí otravovat nepříjemný chlad a vlhkost! Speciální moto ponožky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jim dodávají elasticitu a pružnost. Díky zesílení v oblasti kotníku vám budou pevně držet. Pro větší pohodlí je vyztužená pata, která vám zaručí měkké došlápnutí. Díky tomu, že jsou velmi měkké na omak, se v nich budete při jízdě cítit velmi komfortně.

Tyto ponožky jsou také nepromokavé, a materiál, ze kterého jsou vyrobeny, dokáže rychle odpařovat vlhkost. Díky schopnosti termoregulace také udržují dokonalé mikroklima, a navíc uchovávají uložené teplo. Nemusí vás tak trápit špatné počasí, s těmito ponožkami si udržíte nohy v teple!

Často se můžete setkat s ponožkami, které obsahují nanočástice stříbra, a výjimkou nejsou ani moto ponožky. Tyto nanočástice jsou známé pro své antibakteriální účinky, kdy pomáhají eliminovat zápach. Pořádná projížďka tak nebude na nich znát! Svou vůní také odpuzují hmyz. Tato vlastnost jim navíc vydrží po dlouhou dobu užívání, proto jsou dobrou investicí na dlouhé týdny.