+420 608 500 100   |   +420 515 532 700  

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA

MAXIMÁLNÍ JISTOTA

ZÁRUKA PRO NOVÉ A OJETÉ MOTOCYKLY

Aby ses při jízdě mohl soustředit výlučně na potěšení z jízdy, zbaví tě záruční balíček Husqvarna Extended Warranty všech zbytečných myšlenek. Po uplynutí záruky od výrobce můžeš jezdit bez starostí, bezpečně a bez nákladů na opravu ještě dalších 24 měsíců.1 Krátce před koncem platnosti Husqvarna Extended Warranty je možné záruku prodloužit vždy o 12 měsíců (až do stáří motocyklu 12 let od první registrace nebo do 80 000 najetých kilometrů).

Záruka platí pro téměř všechny konstrukční díly. Nevztahuje se pouze na typické opotřebitelné díly, např. brzdové destičky, pneumatiky, žárovky. Podrobné informace ti rád osobně poskytne tvůj autorizovaný prodejce Husqvarna. Záruční balíček Husqvarna je platný i v případě, že během celkové doby platnosti dojde ke vzniku škody vícekrát.

 

DLOUHODOBÁ JISTOTA

Záruční doklady, které obdržíš při uzavření smlouvy, dokumentují nároky plynoucí ze záruky a pravidelnou údržbu tvého motocyklu v servisu.

 

Více info v odkazu: https://www.cargarantie.info/cz/husqvarna/#about


KDE NÁS NAJDETE
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace