Chladící kapaliny

2 položek celkem

Cena

2761036
12761036

Značky

Položek k zobrazení: 2
coolant m30 ready to use
276 Kč
Kód: M 108900
coolant m30 ready to use 4l
1 036 Kč
Kód: M 115052

Nohy na pedálech, vítr ve vlasech a dlouhá cesta před vámi. Jízda na motorce vám nabízí nespočet nezapomenutelných zážitků. Aby však byly vaše cesty bezstarostné a vy si je mohli užít na maximum, neměli byste zapomínat ani na její pravidelnou údržbu, jež je mnohdy podceňována. Pro správné fungování vašeho stroje je potřeba, abyste měli přehled o hladině jednotlivých kapalin. Zejména s blížící se zimou bude vaše mašina potřebovat doplnit kvalitní chladící kapalinu, jenž vám zajistí bezproblémovou jízdu i za větších mrazů. Pokud se tak chcete vyhnout poruše motoru, rozhodně byste měli této nemrznoucí směsi věnovat zvýšenou pozornost.

Pro pohodlné cestování i v zimních měsících

Chladící kapalina je součástí každého chladiče a chladící soustavy a to nejen u motorky, ale třeba i automobilu. Jejím hlavním úkolem je zabránit přehřátí motoru. Ochraňuje tak chladící systém před zamrznutím až do -37 °C! Kromě ochlazení však poskytuje tento výrobek řadu dalších výhod. Především se vyznačuje antikorozními vlastnostmi. Motor je tak chráněn před rezivěním, ale i proti oxidaci různých částí. Nehrozí tak popraskání hadic, nebo třeba porucha těsnění. Kapalina je navíc vhodná i pro náročnější závodní podmínky.

Žlutá, červená, fialová nebo modrozelená? Chladících kapalin do motocyklu existuje celá řada a navzájem je od sebe rozeznáte dle barev. V žádném případě byste kapaliny neměli mezi sebou míchat a měli do motorku lít pouze kapalinu stejné barvy. Jednou za čas je potřeba i kompletní výměna chladící kapaliny. Do nádrže taktéž nikdy nedolévejte obyčejnou vodu, ta totiž vytváří vodní kámen v chladícím okruhu, což může mít fatální následky pro motor. V nouzi můžete kapalinu zředit i destilovanou vodou. Pokud ale chcete svému mazlíkovi dopřát tu nejlepší péči, lijte do nádrže to, co tam opravdu patří. Zvolte tak kvalitní výrobek od ověřené a spolehlivé značky, u nás si zaručeně vyberete.