Chladící kapaliny

Nejprodávanější

coolant m30 ready to use
 
269 Kč
coolant m30 ready to use 4l
 
938 Kč
2 položek celkem
coolant m30 ready to use
269 Kč
M 108900
coolant m30 ready to use 4l
938 Kč
M 115052

Nohy na pedálech, vítr ve vlasech a dlouhá cesta před vámi. Jízda na motorce vám nabízí nespočet nezapomenutelných zážitků. Aby však byly vaše cesty bezstarostné a vy si je mohli užít na maximum, neměli byste zapomínat ani na její pravidelnou údržbu, jež je mnohdy podceňována. Pro správné fungování vašeho stroje je potřeba, abyste měli přehled o hladině jednotlivých kapalin. Zejména s blížící se zimou bude vaše mašina potřebovat doplnit kvalitní chladící kapalinu, jenž vám zajistí bezproblémovou jízdu i za větších mrazů. Pokud se tak chcete vyhnout poruše motoru, rozhodně byste měli této nemrznoucí směsi věnovat zvýšenou pozornost.

Pro pohodlné cestování i v zimních měsících

Chladící kapalina je součástí každého chladiče a chladící soustavy a to nejen u motorky, ale třeba i automobilu. Jejím hlavním úkolem je zabránit přehřátí motoru. Ochraňuje tak chladící systém před zamrznutím až do -37 °C! Kromě ochlazení však poskytuje tento výrobek řadu dalších výhod. Především se vyznačuje antikorozními vlastnostmi. Motor je tak chráněn před rezivěním, ale i proti oxidaci různých částí. Nehrozí tak popraskání hadic, nebo třeba porucha těsnění. Kapalina je navíc vhodná i pro náročnější závodní podmínky.

Žlutá, červená, fialová nebo modrozelená? Chladících kapalin do motocyklu existuje celá řada a navzájem je od sebe rozeznáte dle barev. V žádném případě byste kapaliny neměli mezi sebou míchat a měli do motorku lít pouze kapalinu stejné barvy. Jednou za čas je potřeba i kompletní výměna chladící kapaliny. Do nádrže taktéž nikdy nedolévejte obyčejnou vodu, ta totiž vytváří vodní kámen v chladícím okruhu, což může mít fatální následky pro motor. V nouzi můžete kapalinu zředit i destilovanou vodou. Pokud ale chcete svému mazlíkovi dopřát tu nejlepší péči, lijte do nádrže to, co tam opravdu patří. Zvolte tak kvalitní výrobek od ověřené a spolehlivé značky, u nás si zaručeně vyberete.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení