Lepidla a tmely

7 položek celkem

Cena

67160
167160

Značky

Položek k zobrazení: 7
MN9924
67 Kč
Kód: MN9924
MN9927 Kód: MN9927
MN9912
86 Kč
Kód: MN9912
MN9905
122 Kč
Kód: MN9905
MN9925
152 Kč
Kód: MN9925
MN9926 Kód: MN9926
MN9906 Kód: MN9906

Každý kutil má radost, když se mu něco podaří opravit vlastníma rukama. Ať už se jedná o drobné opravy v bytě, počítače, nebo třeba na autě. Ani v případě motocyklů to není jinak. V základní výbavě by vám tak rozhodně neměly chybět lepidla a tmely. Nikdy nevíte, kdy přijde den, kdy budete potřebovat něco přichytit, utěsnit, nebo upravit. Některé věci je navíc mnohem snadnější si opravit svépomocí. Nemusíte tak čekat na servis, a ušetříte tak nejen svůj čas, ale i finance.

Ať už plánujete drobné mechanické opravy jako je upevňování ložisek, zajišťování závitů, nebo se chystáte spojit či přilepit plastové díly, neměl by vám chybět kvalitní tmel či lepidlo.

Aby to drželo

Chystáte se spojit několik dílů karoserie? Některé opravy snadno vyřešíte silným karosářským lepidlem. Jednoduše tak přilepíte třeba spoiler, ale perfektně bude držet i prasklé čelní sklo. Vyplnit s ním tak můžete jakékoliv praskliny a nerovnosti. Využít jej můžete i na upevňování šroubů – závitů, neboť lepidla slouží také k těsnění. Dokonale tak ztvrdne při styku s kovovými částmi. Navíc vám zajistí dokonalou stabilitu spojů i při otřesech a vibracích a promaže všechny pohyblivé části. Velkou výhodou je i snadná aplikace a rychlá doba schnutí.

Jestli hledáte spolehlivý přípravek na zatěsnění spojů dílců karoserie, bude tmel tou správnou volbou. Představuje pevné utěsnění, která nepraská, ani se nesmršťuje. Díky elastickým vlastnostem tměl výborně přilne na jakémkoliv podkladu a zůstane pružný. Práce s tmelem je navíc snadná, neboť se dobře nanáší, lehce zpracovává, nestéká a netvrdne. Tmel nabízí nejen účinnou antikorozní ochranu, ale je také vysoce odolný proti tlakům a teplotám v rozmezí od -73 °C do -371 °C!

Tmel je také vhodný pro opravu odřených, prohnutých nebo zrezivělých míst. Na nerovnosti a oděrky stačí nanést tmel, obrousit smirkovým papírem a znovu zalakovat. Velkou výhodou je i jeho vysoká odolnost proti působení vlhkosti, olejů, čistícím prostředkům a dalším chemikáliím.