Vazelíny

Nejprodávanější

KYB vazelíná na tlumiče 250ml
KYB vazelíná na tlumiče 250ml
Skladem (1 ks)
130062500101
 
495 Kč
3 položek celkem

Cena

68495
168495

Značky

Položek k zobrazení: 3
MN8095
68 Kč
MN8095
MN8107 MN8107
KYB vazelíná na tlumiče 250ml
495 Kč
130062500101

Ať už na motorku sedáte s vidinou oddychu a zábavy, nebo se pravidelně účastníte závodů v terénu, rozhodně by vám v základní výbavě neměla chybět kvalitní vazelína. Mazivo je určeno pro širokou škálu použití. Vhodně zvolená vazelína vám zajistí nejen dokonalý chod motorky, ale prodloužíte i životnost jednotlivých komponentů. Zkrátka kdo maže, ten jede. Vazelína je tak nezbytným přípravkem pro údržbu vašeho stoje. Vybírejte tak pečlivě a rozhodně na výrobku nešetřete. Jen u nás koupíte kvalitu za super ceny!

Bez vazelíny ani kilometr

Chcete si užívat spolehlivé a bezpečné kilometry na vaší mašině? Pravidelná údržba vám zaručí pohodu při každé jízdě. Poohlédněte se tak po kvalitním mazivu, které se dokonale postará o váš stroj. Ať už potřebujete promazat součástky pro lepší skluz ložisek kol, osy, kyvné vidlice či krku řízení, bude vazelína skvělou volbou.

Plastické mazivo neboli vazelína snižuje tření, umožňuje lepší kluz ložisek a snižuje opotřebení jednotlivých součástek. Pokud vás tak čeká závod v náročných terénních podmínkách, můžete si být jisti, že vazelína ochrání motocykl proti rázům, vysokým tlakům i teplotám. Mazivo také vytváří voděodolnou vrstvu, která veškeré komponenty ochrání i při styku s vodou a chrání je i proti korozi.

Aplikace maziva je taktéž velmi snadná, neboť se neodděluje, netaje, nekápenkuje, ani se nevymývá. Lze jej tak používat dlouhodobě. Pravidelná údržba vám tak zvýší odolnost a prodlouží životnost vašeho stroje. Nezapomínejte tak vaši mašinu každých tisíc kilometrů řádně promazat.