Servisní přípravky

Nejprodávanější

6 položek celkem
MN9717
52 Kč
MN9717
MN9970
93 Kč
MN9970
MN9899
99 Kč
MN9899
MN9932
100 Kč
MN9932
MN9873
108 Kč
MN9873
xgel 50 1
135 Kč

Gel pro mazání mousse

XMGEL-TUBE

Každému motocyklovému nadšenci by nemělo v dílně chybět několik základních přípravků, které vám pomohou pomoci při rutinní údržbě motorky, nebo při jejích drobných opravách. Patří sem nejrůznější produkty na ochranu kovů, které zabraňují rzi, ale zároveň odstraňují nečistoty a vodu, nebo čističe dílů. Nechybí ani přípravky na leštění, které kovy šetrně očistí, ošetří a dodají vaší káře lesk. S našimi přípravky udržíte svoji mašinu jako novou. Krásnou a pojízdnou.

Jedním krokem k čistotě a bezpečnosti

Pravidelná údržba motocyklu je důležitá nejen pro jeho čistotu, ale i zvýšení funkčnosti jednotlivých součástek. A pokud bude vše fungovat tak, jak má, bude jízda bezpečnou záležitostí. Se speciálními čistícími přípravky tak dokonale vyčistíte i hůře přístupná místa. Sprej na čistění karburátoru dokáže postupně eliminovat usazeniny oleje a sazí. Tím přispívá k bezproblémovému chodu motoru a zvyšuje jeho výkon a pružnost. Tyto produkty také efektivně odmastí brzdy, zapalovací svíčky a řetězy, které navíc promaže a sníží jejich tření i při vysokých teplotách a zatížení.

Nikdo nechce, aby jeho mašina rychle opotřebovávala. V takovém případě lze použít speciální přípravky, které nejen zvyšují odolnost proti opotřebení, ale zároveň chrání železné kovy proti korozi. Směs těchto přípravků je schopna proniknout i do těch nejužších míst, odkud odstraní rez. V neposlední řadě pohlcují vlhkost a umožňují snadný start vlhkých motorů.

Veškerou špínu, rez a skvrny také dokáží odstranit leštící pasty. Navíc obnovují původní lesk motocyklu a prodlužují životnost ošetřeného povrchu. Nanesená vrstva navíc ochraňuje stroj před povětrnostními podmínkami.

Životnost vašeho motocyklu však můžete prodloužit s řadou dalších servisních přípravků, které si u nás vyberete.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení