Kosmetika

1 položek celkem

Cena

240241
1240241

Značky

Položek k zobrazení: 1
wheel cleaner
340 Kč –29 %
240 Kč
Kód: M 214458

Pro každého majitele je motorka srdcová záležitost. Svůj stroj si pečlivě ochraňují, hýčkají a vylepšují nejrůznějšími doplňky. Pravidelná údržba je tak na denním pořádku a nechybí ani ty nejkvalitnější přípravky, které motorku udrží ve vrcholné kondici. Naše široká nabídka kosmetiky tak uspokojí každého milovníka motocyklu. S námi budete vždy perfektně připraveni. Vybrat si můžete leštěnky, ochrany kovů, šampony, čističe na lak i kůži, a spoustu dalšího. Dopřejte tak své krásce tu nejlepší péči.

Nablýskaná kráska po celou sezónu

Kvalitní moto kosmetika by měla být součástí základní výbavy každého motocyklového nadšence. V první řadě potřebujete čistící prostředky, které dokáží šetrně odstranit nečistoty z povrchu, motoru i podvozkové části. Takové produkty nejen očišťují a zbavují jednotlivé součástky starého maziva a tuků, ale zároveň poskytují ochranu proti korozi. Tyto přípravky navíc promazávají kluzná ložiska, čímž se snižuje tření při zatížení během různých rychlostí.

Každý by chtěl, aby jeho mašina vypadala dobře za jakékoliv situace. Proto po důkladném vyčištění motocyklu by měly na řadu přijít speciální produkty, které doladí detaily. Po mytí mohou zůstat mapy a drobné nečistoty na povrchu, avšak s leštícími přípravky dostane vaše motorka pořádný šmrnc. Nejen, že rozzáří všechny části, ale vosk zároveň ošetří jednotlivé díly a vytvoří tak jemný ochranný film, jenž bude motorku chránit před vlhkem, slunečními paprsky, ale i proti opětovnému usazení nečistot. Jednoznačně tak prodloužíte životnost ošetřeného povrchu. Tato kosmetika tak poskytne vaší káře spolehlivou ochranu i přes celou zimu. Na jaře tak z garáže vytáhnete nablýskanou krásku, která bude ihned připravena na první jízdu v novém roce.