Plastická vazelína SIKOLENE PRO RG2 500g

Kód: 601430992
Značka: SIKOLENE
434 Kč 359 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
27.2.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vazelína pro závodní použití

Popis

SILKOLENE PRO RG2 je moderní, vysoce výkonná závodní plastická vazelína s vysokým bodem tání a výjimečnými vysokoteplotními vlastnostmi. SILKOLENE PRO RG2 poskytuje vynikající mazání s nízkým třením a ochranu proti opotřebení, stejně jako vynikající vodoodpudivost, vynikající inhibiční vlastnosti proti korozi a vysokou odolnost proti smývání vodou, což z něj činí ideální volbu pro závodní a silniční motocykly, závodní / rallye automobily, vodní skútry a dokonce i jízdní kola.

Použití

SILKOLENE PRO RG2 je ideální pro mazání ložisek a podvozků a odolá i omývání vysokotlakým čističem (vapkou). SILKOLENE PRO RG2 je obzvláště vhodná pro použití při péči o závodní motocykly včetně off-road, a odolává i extrémním teplotám při závodním použití. Toto vysoce houževnaté složení je ideální pro ochranu ložisek kol, univerzálních kloubů, závěsů a těsnění i v těch nejtěžších podmínkách.

SILKOLENE PRO RG2 lze použít pro ložiska kol, přepákování podvozku, kulové klouby, lodní aplikace i během všech běžných automobilových a motocyklových servisních úkonů.

SILKOLENE PRO RG2 je také vhodný pro ložiska, ložiska šlapání, představce a pro všechny běžné servisní úkony jízdních kol.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: