Pouzdra a vaky

3 položek celkem

Cena

170390
1170390

Značky

Položek k zobrazení: 3
Voděodolný vak USWE 2 l, zelený
Výprodej Doprodej
370 Kč –54 %
170 Kč
Ultralehký vysoce kvalitní voděodolný vak Dry Sack. Vyrobeno z materiálu 30D Nylon Cordura ™
4021421
Voděodolný vak USWE 8 l, modrý
Výprodej Doprodej
690 Kč –57 %
290 Kč
Ultralehký vysoce kvalitní voděodolný vak Dry Sack. Vyrobeno z materiálu 30D Nylon Cordura ™
4081403
Voděodolný vak USWE 20 l, červený
Výprodej Doprodej
820 Kč –52 %
390 Kč
Ultralehký vysoce kvalitní voděodolný vak Dry Sack. Vyrobeno z materiálu 30D Nylon Cordura ™
4201422

Prší, prší, jen se leje… tak nějak by mohlo začínat vyprávění některých výletníků. Zpětně je to zážitek, ale v ten moment? Moc do smíchu člověku není. Nebo alespoň ne tomu, který je na kůži promoklý, v botách by mu mohly bydlet žáby a batoh je dávno skrz na skrz prosáklý vodou.

Jinak je na tom ten, kdo se připravil předem. Ani absence pláštěnky nebo nepromokavého batohu nemusí nutně znamenat promočené věci. Ať už vyrážíte na trek nebo se chystáte sjíždět řeku, v každém případě se vyplatí přibalit nepromokavý vak na ty nejdůležitější věci. V každém batohu se totiž najde část věcí, která může s klidem zmoknout, jako jsou například konzervy s jídlem nebo nádobí na vaření. Pak jsou tu ale ty choulostivější věci jako spodní prádlo a teplé ponožky nebo sirky pro rozdělání ohně, které prostě zmoknout nesmí. Nemluvě o teplém svetru či bundě, které nad ohněm jen tak neusušíte.

Vždy připraven

Než vyrazíš za novým dobrodružstvím, nezapomeň se vždy připravit nejlépe, jak umíš. Nepromokavý vak USWE koupený u Dypreeho se neztratí prakticky nikde. Ať už vyrážíš letadlem přes půl světa, za babičkou do vedlejší vesnice nebo se chystáš na několikadenní túru pod stan, vždy se najde ta správná velikost, která spolehlivě ochrání všechny tvé věci.

Svačina se perfektně schová v dvoulitrovém vaku, pro větší výlet je tu osmilitrový kousek, a pokud se chystáš na raft, můžeš rovnou vše zabalit do dvacetilitrového nepromokavého vaku a být si jistý, že dojedeš v suchu. Nebo si můžeš sbalit více menších vaků, které se vejdou pohodlně do každého zavazadla.

Všechny kousky mají praktické rolovací zavírání na přezku, takže žádné zipy nebo tkaničky, které by časem odešly. Stačí párkrát přehnout, cvaknout a můžeš vyrazit. Všechny vaky jsou z kvalitního materiálu, který něco vydrží, neprotrhne se a můžeš se na něj vždy spolehnout. Navíc váží pár desítek gramů, takže na zádech nepocítíš žádný rozdíl.