Příslušenství k batohům

2 položek celkem

Cena

590626
1590626

Značky

Položek k zobrazení: 2
unnamed (1)
Akce
890 Kč –33 %
590 Kč
101200
V 101219
Novinka Doprodej
835 Kč –25 %
626 Kč

Super vak do batohů

V-101219

Akční styl života si žádá tu nejlepší výbavu. Abys byl vždy připraven, je potřeba pamatovat i na ty nejmenší drobnosti, které musí být vždy a za všech okolností funkční. Vybavit se na oblíbený sport nebo na outdoor je jako připravit si vše potřebné na oblíbený recept. Bez některých ingrediencí se sice obejdeš, ale nikdy to nebude ono. Zkrátka na tom, co miluješ, bys nikdy neměl šetřit.

Voda je základ

Jak jinak, než s vodou. Na koloběžku, celodenní túru nebo na sport. Bez vody to zkrátka nejde. Aby byl tvůj hydrovak USWE vždy v perfektním stavu a připraven na každou příležitost, náustky i hadičky musí být vždy v dokonalém stavu. Pokud nějaká část odejde, Dypree ti ji umožní rychle a pohodlně nahradit.

Se správnou výbavou budeš mít po ruce vodu vždy, když se budeš chtít napít, zalít si svůj oblíbený proteiňák nebo dát napít svému čtyřnohému parťákovi. Už se nestane, že bys padal žízní. Vodu si navíc můžeš pohodlně doplnit u každé studánky.

Vždy a za všech okolností stylově

Značka USWE se vyznačuje kvalitou a především kompatibilitou jednotlivých produktů. Snadno tak dokoupíš další kapsy a popruhy k batohům podle potřeby. A hlavně, vždy budeš vypadat stylově. K tomu ti pomůže také celá řada dalších vychytávek.

Už se nestane, že by ses balil a najednou měl před sebou nevyhovující výbavu, bez které by ses raději obešel. Teprve až v těch nejtěžších podmínkách zjistíš, jak důležitá je kvalitní výbava. Nebo ne, raději to zjisti už doma v obýváku a sbal se jako by tě čekal ten nejnáročnější výlet, který jsi kdy absolvoval. Teprve pak si můžeš být jistý, že bude vše v pořádku. Protože když do toho dáš vše, nemůže tě nic překvapit. A pokud tě něco překvapí, s kvalitní výbavou si vždy poradíš.